Biz Kimiz?

2002 yılından beri inovasyonu merkezine alan vizyonumuz ile müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren bir iş süreçleri dış kaynak firması olarak, paydaşlarımıza iş süreçlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Dönüşümün Temposu

2002 yılında bir odada “Çağrı merkezleri hizmetleri” olarak başladığımız bu yolda, bugün 40’tan fazla markaya hizmet veren uluslararası bir şirket haline geldik. Değiştik, geliştik, danışmanlık sunduğumuz markalarımızla birlikte biz de büyüdük ve kendimizi “İnsan ve Teknoloji odaklı iş süreçleri servisleri” olarak anlatmaya başladık. 

Türkiye’nin her yerine yayılan ofislerimizle birlikte, Almanya’da da ofis açarak Avrupa’da hizmet vermeye başladık. Binlerce müşteri temsilcimizle, bünyemize kattığımız her bir müşteriye “yeni yollar” oluşturmak için yolculuğumuza aynı hızla devam ediyoruz.

Üstün Satış Yeteneği

Deneyimli satış koçluğumuzla, çalıştığımız müşterilerimize her daim “en başarılıya” ulaştıran fırsat yaratma ve satış kapatma ekiplerimizi sunduk.

Güçlü Sektörel Deneyim

Telekomünikasyon, medya, finans, bankacılık, e-ticaret, perakende gibi onlarca farklı sektörde müşteri hizmetleri ve tele satış deneyimi edindik.

İnovatif ve
Çevik Yapı

Sürekli gelişimi merkezine alan kültürümüz ve düzlemsel organizasyon yapımızla hızlı ve doğru kararlar alıp hayata geçirdik.

Şimdi, bu yeteneklerimizin bize kazandırdığı güç ile dijital değişimin lideri olmak yolunda tüm gücümüzle ilerliyoruz.

En İyi İşveren Ödülü

En İyi İş Ortaklarına Sahip Çalışan Deneyimi Ödülü

Tele Satış Ödülü