Tempo BPO artık yurt dışında da hizmet verecek

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri ve bilgi teknolojileri sunan Tempo BPO, yurt dışına açıldı. Bundan böyle Tempo BPO Almanya’da da hizmet verecek.

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri ve bilgi teknolojileri sunan Tempo BPO, yurt dışına açıldı. Bundan böyle Tempo BPO Almanya’da da hizmet verecek. 

Kurulduğu 2002 yılından bugüne çalışan ve müşteri sayısını her geçen yıl arttıran, uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri ve bilgi teknolojileri sunan Tempo BPO, artık yurt dışına da hizmet verecek. Verdiği hizmetleri global pazara da sunmak için ilk adımını atan Tempo BPO, Almanya’da Tempo Communication adıyla yer alacak. Tempo BPO, yeni lokasyonuyla birlikte Almanya’yı merkezine alarak tüm Avrupa’ya hizmetini sunmaya, ‘müşteri deneyimi yönetimini’ üst noktalara çıkarmaya devam edecek.

Telekomünikasyon sektöründen perakendeye, akaryakıttan e-ticaret ile uğraşan KOBİ’lere kadar farklı sektörlerdeki müşterilerine hizmet sunan Tempo BPO’nun gelecek vizyonu arasında Türkiye’deki yerel üreticileri önce ülke geneline ardından da yurt dışına ulaştırmak yer alıyor. Sürekli gelişen ve dönüşen yapısıyla birlikte gelişime ve dönüşüme liderlik eden Tempo BPO, şirket bünyesinde kurduğu akademiyle de çalışanlarına eğitimler vererek dönüşmelerine fırsat tanıyor, değişen dünya düzeninde çalışanlarının ihtiyaç duyduğu yetkinlikleri kazanmalarına ve onları yeni dünya mesleklerine hazırlamalarına olanak sunuyor. Bünyesinde bulunan Müşteri Deneyim Merkezi, Teknoloji Operasyonları Merkezi ve Dijital Dönüşüm Ofisi ile üç ayrı servis kanalında hizmet veren Tempo BPO, Avrupa’daki hizmet alanını genişletmek için yeni adımlar atmaya devam edecek.

“Hizmet alanımızı genişletmeye devam edeceğiz”

Tempo BPO’nun hizmet alanını genişletmeye devam edeceklerini belirten Tempo BPO CEO’su Cemal Akar, şunları söyledi:

“Almanya’da da Tempo Communication adıyla hizmet vermeye başladık. Bu adımımızla markamızı uluslararası bir marka haline getirdik. Avrupa’daki hizmet alanını genişletmek için yeni adımlar atmaya devam edeceğiz. Mevcut dil hizmetlerimize yenilerini de ekleyerek hizmet alanımızı daha da genişleteceğiz. Dijital Dönüşüm Ofisimiz ile Türkiye’de üretim yapan KOBİ’lerimizi dünya pazarlarına entegre etmeye ve birlikte büyüme stratejileri kurmaya da devam edeceğiz. Tempo BPO olarak temel amacımız, paydaşların hayal kurmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardım edecek fırsatlar ve yollar sunmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”