Tempo BPO Kariyer

Mükemmel müşteri deneyimleri oluşturan
ekibimizin parçası olun, bize ilham olun.

Bize Kendini Anlat, Seni En Doğru Pozisyona Yerleştirelim

Kariyeriniz ne olmak ve hayata nasıl bir değer katmak istediğinizle ilgilidir. Becerilerinizi ve merakınızı kattığınız, kendinizi geliştirmek için çalıştığınız işler hayatınız olur, mesleğiniz olur, mutluluğunuz olur…
Tempo’da böyle bir kariyer sizi bekliyor.
Hemen şimdi bize merhaba deyin. Sizi en doğru iş fırsatıyla eşleştirmek için çalışacağız.
Hep birlikte insanlara “mutlu deneyimler” yaşatalım.

Kişisel Bilgiler

Adres Bilgileri

Genel Bilgiler

Dil Bilgisi

Çalışan Yakın Bilgileri

Çalışma Bilgileri (Yeniden Eskiye Doğru)

  • Tempo Çağrı Merkezi Ve İş Süreçleri Dış Kaynak Hizmetleri Tic. A.Ş tarafından tarafıma iletilen “Aydınlatma Metni”ni okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 11. Maddesinde sayılan haklarım ile bu haklarımı nasıl kullanacağıma ilişkin açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğimi, kişisel verilerimin metninde belirtilen amaçlar, yöntemler ve hukuki sebepler dâhilinde işleneceği konusunda bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.
  • Kanun kapsamında; kişisel verilerimin aydınlatma metninde belirtilen amaçlar, yöntemler ile hukuki sebepler dahilinde işlenmesine ve şirketin dışarıdan hizmet aldığı insan kaynakları programı hizmeti sunan üçüncü kişi ve şirketlere aktarılmasına rıza gösteriyorum.

Formu doldurmanız, şirketimizi herhangi bir yükümlülük altına sokmaz. Başvuru sahibinin yukarıdaki formu yanlış bilgi vererek doldurması ve işe alınması halinde iş sözleşmesi ihbarsız ve tazminatsız feshedilir.