2002 yılından beri inovasyonu merkezine alan vizyonumuz ile müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren bir iş süreçleri dış kaynak firması olarak, paydaşlarımıza iş süreçlerini kolaylaştıran çözümler sunuyoruz.

Dönüşümün Temposu

2002 yılında bir odada “Çağrı merkezleri hizmetleri” olarak başladığımız bu yolda, bugün 40’tan fazla markaya hizmet veren uluslararası bir şirket haline geldik. Değiştik, geliştik, danışmanlık sunduğumuz markalarımızla birlikte biz de büyüdük ve kendimizi “İnsan ve Teknoloji odaklı iş süreçleri servisleri” olarak anlatmaya başladık.

Türkiye’nin her yerine yayılan ofislerimizle birlikte, Almanya’da da ofis açarak Avrupa’da hizmet vermeye başladık. Binlerce müşteri temsilcimizle, bünyemize kattığımız her bir müşteriye “yeni yollar” oluşturmak için yolculuğumuza aynı hızla devam ediyoruz.

Üstün Satış Yeteneği

Deneyimli satış koçluğumuzla, çalıştığımız müşterilerimize her daim “en başarılıya” ulaştıran fırsat yaratma ve satış kapatma ekiplerimizi sunduk.

Güçlü Sektörel Deneyim

Telekomünikasyon, medya, finans, bankacılık, e-ticaret, perakende gibi onlarca farklı sektörde müşteri hizmetleri ve tele satış deneyimi edindik.

Aldığımız Ödüller

Employee Experience
The Best Company

B2B Customer Experience
The Best Productive Project

Tele-Sales and Tele-Marketing
The Best BPO

Vodafone Inbound Operation Awards
The Best Customer Experience

Stevie Awards
The Best Hybrid Learning Program

İnovatif ve Çevik Yapı

Sürekli gelişimi merkezine alan kültürümüz ve düzlemsel organizasyon yapımızla hızlı ve doğru kararlar alıp hayata geçirdik.

Şimdi, bu yeteneklerimizin bize kazandırdığı güç ile dijital değişimin lideri olmak yolunda tüm gücümüzle ilerliyoruz.

İcra Kurulu

Hedefimiz, vermiş olduğumuz hizmetleri global pazarlara sunmak ve Türkiye’nin Avrupa’nın hizmet merkezi haline gelmesine katkı sağlamak.

Taylan AKALIN

CEO / Genel Müdür

Galatasaray Üniversitesi İşletme yüksek lisansına sahip olan Akalın, çalışma hayatına Philips Türkiye’de satış operasyonları yöneticisi olarak başladı. Philips kariyerinde Kilit Müşteri yöneticisi ve Ticari Pazarlama yöneticisi pozisyonları çerçevesinde şirketin dijital satış kanallarının yaratılmasında rol aldı.

Ardından Canon Eurasia bünyesinde B2B iş çözümleri kapsamında pazarlama yöneticiliği ile Türkiye ve İsrail pazarlarından sorumlu satış müdürü pozisyonunda görev aldı. Canon Eurasia’da bu görevleri paralelinde farklı coğrafyalarda satış organizasyonlarının kurulması ve hayata geçirilmesinde kilit roller üstendi.

Digimer yazılım çözümleri girişimi ile Türkiye’nin önde gelen firmalarına iş süreçleri yazılımları geliştiren Akalın, 2019-2020 tarihleri arasında Atos Türkiye’de satış müdürü pozisyonunda görev aldı. 11 Ocak 2021 itibariyle Tempo’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başlayan Akalın, 1 Temmuz 2022 tarihinden itibaren CEO görevine atanmıştır.

Devamını Oku Kapat

Hüseyin ÖZKALE

CGO / Büyüme ve Gelişmeden Sorumlu G.M.Y.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik Fakültesi Telekomünikasyon Mühendisliği bölümünden 2010 yılında mezun olan Hüseyin Özkale, İTÜ’de aynı bölümde yüksek lisansına devam ediyor. Çalışma hayatına teknik destek mühendisi olarak başlayan Özkale, ses teknolojilerinde önemli kurumlarda teknik pozisyonlarda yer alarak kariyerini sürdürdü.

2012 yılında satış müdürü olarak Isnet’te göreve başladı, beş yıl süreyle aynı görevi üstlendi. Mart 2018 itibariyle AloTech’te çalışmaya başlayan Özkale, satış ve iş ortaklıklarından sorumlu direktör olarak görev aldı. Aynı zamanda Call Center Studio markasının yurt dışı pazarlarında büyümesi noktasında da rol üstlenen Özkale, Ocak 2024 itibariyle ise Tempo BPO’da Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Growth Officer) olarak göreve başladı.
Devamını Oku Kapat

Burç PEKMEZOĞLU

CDO / Dijital Dönüşüm Ofisi G.M.Y.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi lisansına sahiptir. Xerox Türkiye’de operasyon, servis ve satış operasyonlarında görev aldıktan sonra Türkiye Satış Müdür olmuştur. Daha Sonra Canon Eurasia (Türkiye ve İsrail) operasyonunda Türkiye Satış Müdürü görevi almıştır.

Canon Eurasia’ yı Avrupa’ nın en çok satan bölgesi yaptıktan sonra, Canon CEE (Viyana merkezli) bölgesine transfer olarak, 26 ülkeden sorumlu olarak Satış ve Pazarlamanın başına geçmiştir. Canon CEE Yönetiminde birçok başarılara imza atarak, Avrupa’ nın en verimli bölgesi seçilmesini sağlamıştır. 

Önce Canon CEA, daha sonra Canon CEE bölgelerinde OCE entegrasyonu görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra kurucu ortak olarak önce Thinkbell A.Ş, dah sonra Octopod A.Ş (şu anki adıyla Xpoda) firmalarında Genel Müdürlük, CSO, CMO gibi birçok görevde bulunmuştur. Thinkbell Ajansı ile yaklaşık 20’ den fazla ülkede satış geliştirme ürünler, satış ve yönetim danışmanlık hizmetleri kullanılmıştır. 

Xpoda’ nın Silikon Vadisinde ABD merkezinin ve Güney Karolayna’ da No Code Eğitim Merkezi’ nin kurulmasına önemli faydalar sağlamış, Xpoda’ nın uluslararası platformlarda sıralanan bir Kurumsal Yazılım Geliştirme firması haline gelmesinde etkisi büyüktür.

2023 yılında TempoBPO bünyesine katılarak önce DTO Direktörlüğü ve 2024 yılı itibarıyla da Dijital Servislerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmekle birlikte, İcra Kurulu Üyesidir. Çalışma hayatı boyunca birçok uluslararası ödül almış olan Burç Pekmezoğlu, aynı zamanda 20’ den fazla ülkede Satış, Pazarlama ve Yönetim Eğitim ve Danışmanlıkları sağlamıştır.

Devamını Oku Kapat

Emre SARISOY

COO – Operasyon ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu G.M.Y.

Dumlupınar Üniversitesi İşletme eğitimini tamamlayan Sarısoy, çalışma hayatına Aras Kargo Müşteri Hizmetlerinde müşteri temsilcisi olarak başladı. Bir yıl sonra aynı şirkette takım liderliği görevini üstlendi. Sonrasında sırasıyla Baymak’ta Çağrı Merkezi Yöneticisi, Telekurye’de Çağrı Merkezi Müdürü görevlerini üstlendi, 2008 yılında outsource sektörüne adım atarak Vodatech’te Çağrı Merkezi Müdürü görevini üstlendi.

Vodatech’te 5 yıl boyunca banka/sigorta projelerinin yönetimi ve büyümesinden sorumlu olarak görev alıp önemli başarılara imza attı.

2013 yılında TempoBPO ailesine katılan Sarısoy, telekomünikasyon projelerinde Çağrı Merkezi Müdürü olarak 4 yıl çalıştıktan sonra 2017 yılında Operasyon Direktörlüğü, 2018 yılında İcra Kurulu üyeliği görevlerini üstlenmiştir. 2022 yılında tüm Türkçe Operasyonlarından Sorumlu Direktör görevini üstlenen Sarısoy, 2023 yılında Yabancı Dil Projelerinin de yönetimini üstlenmiştir.

2024 yılı itibariyle görevine TempoBPO Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı – COO olarak devam etmektedir.

Devamını Oku Kapat

Tuğçe HÜNKAR

CPO / Çalışan ve Kültür’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

19 yılı aşkın süredir İnsan Kaynakları alanında kariyerini sürdürmekte olan Tuğçe HÜNKAR, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndeki lisans eğitiminin ardından kariyerine Tesco Kipa Türkiye’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Sırasıyla Colin’s, Defacto gibi hızlı perakende markalarında İnsan Kaynaklarının farklı fonksiyonlarında görev aldı.

Daha sonra iDATA’da İnsan Kaynakları Müdürlüğü, English Home’da Head of HR görevleri ile İnsan Kaynakları yapılarının kurulması ve büyütülerek kurumsal organizasyonlara taşınması alanlarında liderlik görevi üstlendi. Son 4 yıldır Tempo BPO şirketinde İcra Kurulu Üyesi ve Çalışan ve Kültür’den sorumlu GMY olarak görev yapan Tuğçe HÜNKAR, firmamızda Çalışan ve Kültür, Toplam Kalite ve Süreç Yönetimi ile Verimlilik departmanlarının yönetiminden sorumludur. Grup firmamız olan ve sektörde MAGNA markası ile istihdam ofisinin de stratejik liderliğini ve yönetimini sürdürmektedir.
Devamını Oku Kapat

Birol KAYA

CFO / Finans Genel Müdür Yardımcısı

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Mezunu olan Kaya Çalışma hayatına Digicom AŞ Muhasebe Yöneticisi olarak başladı. Daha sonrasında Birçok uluslararası Firmaya Muhasebe, Bodro ve raporlama işi yapan firmaya sorumlu Müdür olarak görev üstlendi.

Daha sonrasında ise TempoBPO firmasında Eylül 2013 Haziran 2018 arasında Muhasebe -Finans Müdürü Haziran 2018-ocak 2020 arası Muhasebe-Finans Direktörü Ocak 2021 -Ocak 2024 Mali ve İdari işler direktörü ve Ocak 2024 ten sonrasında ise Mali işlerden sorumlu Genel Müdür yarcımcısı olarak atanmıştır.
Devamını Oku Kapat

Deniz ERASLAN

CTO / Teknoloji Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı

Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisansına sahip olan Eraslan, çalışma hayatına Öznakliyat Türkiye’de Sistem Destek Uzmanı olarak başladı. Sonrasında 2005-2008 yılları arasında Turkcell’de Sistem Uzmanı, Turkcell’in diğer bir kuruluşu olan Tellcom’ da Sistem Güvenlik Uzmanı pozisyonlarında görev aldı.

2008-2011 yılları arasında Mobilnet Telekomünikasyon’da Sistem Yönetici olarak görev yapan Eraslan, 2011 yılı itibariyle Tempo BPO da sırasıyla Sistem Yöneticisi, Sistem ve Ağ Müdürü, Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yaptı. Eraslan, Şubat 2024 itibariyle CTO görevine atanmıştır.
Devamını Oku Kapat