Tempo BPO çalışanlarını “liderlik” eğitimleriyle destekliyor

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri sunan Tempo BPO, sunduğu eğitimlerle çalışanlarının mesleki bilgi ve liderlik konularında gelişmelerini sağlıyor.

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri sunan Tempo BPO, sunduğu eğitimlerle çalışanlarının mesleki bilgi ve liderlik konularında gelişmelerini sağlıyor.

Kurulduğu 2002 yılından bugüne çalışan ve müşteri sayısını her geçen yıl arttıran, verdiği hizmetlerle ‘müşteri deneyimi yönetimini’ üst noktalara çıkarmayı hedefleyen Tempo BPO, yönetici ve çalışanlarına sağladığı eğitimlerle onların gelişimlerine destek olurken, onları geleceğe de hazırlıyor. Çalışanlarının iş yapış biçimlerini ve becerilerini geliştirmeleri için destekleyen Tempo BPO, mayıs ve temmuz aylarında Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde operasyon yönetimini “Liderlik ve Etkin Yöneticilik” eğitiminde bir araya getirdi. 66 saatlik eğitimlerini başarıyla tamamlayan çalışanlara program sonunda sertifikaları teslim edildi. Online olarak gerçekleştirilen eğitimlerde çalışanlar, etkili takım çalışması, çatışma yönetimi, lider yöneticiler için koçluk becerileri, değişim yönetimi ve liderlik, duygusal zekâ, liderler için etkin iletişim ve global vizyon yaratmak, zihnin efektif kullanımı, hikâye anlatarak liderlik etmek, liderler için transaksiyonel analiz ve ilişki yönetimi, fasilitasyon konularında eğitimler aldılar.

130 lider 4’er saatlik eğitimlerini haziran ayında tamamladı

20 yıllık tecrübe ile sektörde fark yaratmayı sürdüren Tempo BPO, mart ayında yurt dışına açılarak Tempo Communication adıyla Almanya’da da hizmet vermeye başladı. Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki müşteri memnuniyeti devamlılığının çalışanlarının mutluluğu ve donanımlarıyla mümkün olduğunun bilinciyle hareket eden Tempo BPO, şirket bünyesinde uyguladığı programlarla da çalışanlarını destekliyor. Bahçeşehir Üniversitesi ile düzenlediği eğitimin yanı sıra şirket bünyesinde takım liderleri ve süpervizörlerin gelişimi için de “Takdir ve Teşekkür Kültürü Eğitimleri” verildi. Şirket bünyesindeki verilen bir başka eğitim olan “Takım Liderleri İçin Gelişim Programı”nda ise 130 lider 4’er saatlik eğitimlerini haziran ayında tamamladı. Bu eğitimlerde ise “Skillsoft ile Liderlik- Motivasyon Yönetimi, Kararlı ve Takdir Gücü Yüksek Bir Lider, Koçluk Uygulamaları, Kısa Kısa: Yönetim Becerileri” konu başlıkları yer aldı.