Tempo BPO iletişim ajansını seçti

2001 yılında kurulan, müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren Tempo BPO ajansını seçti. Tempo BPO, Contactplus İletişim Hizmetleri ile çalışacak.

2001 yılında kurulan, müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren Tempo BPO ajansını seçti. Tempo BPO, Contactplus İletişim Hizmetleri ile çalışacak.

Müşteri deneyimi ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet veren Tempo BPO, iletişim ajansını seçti. 2001 yılında İstanbul’da kurulan, bünyesinde yer alan Müşteri Deneyim Merkezi, Teknoloji Operasyonları Merkezi ve Dijital Dönüşüm Ofisi ile üç ayrı servis kanalında hizmet veren Tempo BPO, Contactplus İletişim Hizmetleri ile çalışmaya başladı.

Müşteri Deneyim Merkezi’nde müşteri hizmetleri, sosyal medya yönetimi, WhatsApp iletişimi, web chat gibi alanlarda son kullanıcıyla doğrudan iletişim kuran şirketlere müşteri iletişimi uzmanlarıyla destek olan Tempo BPO, Teknoloji Operasyonları Merkezi ile firmalara birinci seviye IT destek hizmetleri, yazılım testleri, siber güvenlik izleme, veri etiketleme, robotik süreç tasarımı gibi alanlarda hizmetler sunuyor. Dijital Dönüşüm Ofisi’nde ise KOBİ’lere dijital dönüşüm desteği sunan Tempo BPO, KOBİ’lerin yurt dışına açılması için gereken altyapıyı ve süreci hazırlıyor. 

Contactplus İletişim Hizmetleri Tempo BPO’nun kurumsal iletişim, lider iletişimi, ürün ve hizmet iletişimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi görevlerini üstlenecek. 18 yıldır sürdürdüğü çalışmalarla, sektörün öne çıkan şirketlerinden biri olan Contactplus İletişim Hizmetleri, teknoloji, gıda, turizm, kozmetik ve e-ticaret gibi birçok farklı alandaki müşterilerine yaratıcı ve stratejik çözümler sunuyor.