TechOps Center

Nitelikli Kaynaklar, Esnek Servisler

İş süreçlerinizi hızlandıran
uzaktan yönetilebilir çözümler sunuyoruz

Temel bilgi ve birikimleriniz dışındaki teknolojik hizmetleri güvenilir ve hızlı bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

İş dünyasında büyümenin, rekabette öne geçmenin ve başarıyı sürdürmenin yolu, müşteri beklentilerine ve değişen pazar standartlarına uyum sağlamaktan geçiyor. TechOps Center ile firmalara birinci seviye IT destek hizmetleri, yazılım testleri, siber güvenlik izleme, veri etiketleme, robotik süreç tasarımı gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Bu alanlarda ölçeklenebilen ve dönemsel kaynaklı ihtiyaçlara etkin çözüm tasarımı ve kaynak yönetimi yapıyoruz. TechOps Center’da sunduğumuz hizmetlerle uluslararası standartları baz alarak, ürünü teslim aldıktan sonra dokümantasyon, ürün hafıza koruma, ekip içi ürün aktarımı gibi hizmetleri üstlenerek müşterilerimize maliyet avantajı sağlıyoruz.

Deneyimli Kadro, İşinde Uzman Ekip

Sahip olduğumuz deneyimi her alanda uygulamaya alır, işin yapılmasının yanı sıra, hizmetin içeriğini zenginleştirerek etkinliği arttırırız. Sadece kaynak sağlamayız, uçtan uca hizmet olarak çıktıları sahipleniriz.

Zaman Yönetimi Optimizasyon

Önceliğimiz, size özel çözümü oluşturmak ve etkin bir şekilde uygulamaktır. Yazılım geliştirme hızına senkron, ürünün son kullanıcıya açılma süresini kısaltıcı yaklaşımlar üretmek için çalışırız.

Uyumlanabilen Esnek Operasyon

Proje bazlı ve/veya başka nedenlerden kaynak ihtiyacınızın artması ya da azalmasına haftalar mertebesinde uyumlanabilen, teknik donanımlı kaynaklarla işinize destek oluruz.

Dönemsel Hizmet Modeli ile Maliyet Avantajı

Lokasyonda kaynak kiralama hizmetine kıyasla, paylaşımlı kaynak ya da yönetilen hizmet seçenekleriyle maliyeti avantajlı hale getiririz.

Uluslararası Standartlara Uygunluk

Hizmet kalitesini sürekli ve kararlı tutmak için uluslarası standartları baz alarak üretiriz. Teslim aldığımız ürünün, dökümantasyon, ürün hafızası koruma, ekip içi ürün aktarımını süreçlerini eksiksiz tamamlarız.

Güncel Teknoloji Takibi ve Adaptasyon

Teknolojik çeşitliliğin getirdiği donanım ve yazılım gereksinimlerini karşılayan sistemleri takip eder, gelişiminize katkı sağlarız.